Вертикальні

Пральні машини з вертикальним завантаженням з Німеччини відрізняється від інших виробників беззбитковості, стійкість в роботі на протязі багатьох чинників років і довговічності. Вони мають досить простий інтерфейс меню і гармонійний дизайн. Їх зовнішній вигляд невичурний, що робить їх універсальними для будь-якого інтер'єру ванної кімнати. Вертикальні пральні машини - це відмінне рішення для приміщень, які мають досить компактний розмір. Вертикалки займають небагато місця - це ще одне їх гідність.

Чим ще відрізняються вертикальні пральні машини?

Зовнішній вигляд вони зовсім не схожі на фронтальному пральних машинах, оскільки має прямокутну форму. У таких моделях відсутня віконце на дверний кришці, через яке можна спостерігати за процесом роботи прання.
Завантаження речей безпосередньо перед пранням відбувається через верх пральної машини, де є кришка, яка дає доступ до барабану.
Її закритий тип - це головна перевага. Навіть якщо у вас трапиться неприємність з якоїсь невідомої причини, і машинка зламається, з неї просто фізично не зможе витекти вода, що гарантує вам безпеку і надійність пральки.
Зараз є небагато місць, де можна купити якісну вертикальну пральну машину б / у. Ми ж пропонуємо вашій увазі кращі моделі, які давно зарекомендували себе з найкращого боку.
Вертикальні пральні машини б/у - це чудове якісне рішення для невеликих ванних. Це надійний апарат, який знесенню знати не буде довгі роки.Пральна машина AEG -6 кг
Новинка Немає

Пральна машина AEG -6 кг

Наявність:В наличии
Пральна машина AEG 42060
Немає

Пральна машина AEG 42060

Наявність:Предзаказ
Пральна машина AEG LAVAMAT 45000
Хіт Новинка Немає

Пральна машина AEG LAVAMAT 45000

Наявність:Предзаказ
Пральна машина Electrolux L48340
Немає

Пральна машина Electrolux L48340

Наявність:В наличии
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)