SONY - надійний японський виробник

Корпорація «Sony » була заснована Акіо Моріта і Масару Ібука 7 травня 1946 . На самому початку вона називалася « Токе цусин коге Кабусікі - гайся » ( Токійська телекомунікаційно -промислова компанія ) або скорочено Тоцука , але , як з'ясував Акіо Моріта , це назва важко вимовляти американцям . Нинішню назву «Соні » відбулося від комбінації лат. sonus ( «звук » ) і англ . sunny boys ( «сонячні хлопці » ; у варіанті англ. sonny - boys придбало в японському значення « малолітні генії »); крім того , Моріта намагався знайти слово , якого немає ні в одній мові світу . Оскільки в японському звуки « Сонні » нагадують слово, що позначає неуспішна бізнес , було вирішено прибрати одну з букв n .

Історія офіційної діяльності фірми "Соні" в Україні та СНД веде свій початок з 1991 року. Весь цей час компанія по праву займає одне з лідируючих положень на ринку побутової та професійної електроніки .

Аудіо та відео техніка SONY це революційні винаходи є наочним прикладом того , що стратегія Sony полягає у розвитку новітніх технологій і в створенні якісних і доступних за ціною продуктів , в яких передові технології фактично реалізовані.

Немає жодного товару даного виробника.