Electrolux - надійний Німецький виробник

Electrolux - шведська машинобудівна компанія, один з провідних світових виробників електричних і газових приладів для домашніх і професійних потреб. Щорічно компанія продає більше 40 мільйонів своїх виробів споживачам з 150 країн .

Електроімперія Electrolux була заснована в 1901 році , коли її засновник - Аксель Веннер - Грен - створив акціонерне товариство ABLux . Суспільство спеціалізувалося на випуску гасових ліхтарів , які використовувалися на вулицях і в житлових приміщеннях. У 1912 році компанія зробила революцію в області побутової техніки , створивши перший у світі зручний в експлуатації побутовий пилосос LUX -1.

Electrolux об'єднала в собі такі популярні бренди , як AEG- Electrolux, Electrolux, Zanussi, Frigidaire , Eureka та інші. Продукція компанії поєднує високу якість з продуманим дизайном. Філософія компанії - це дизайн , який викликає емоції та бажання у споживача , але який в той же час підкріплений функціональними та якісними аспектами продукції . Ще один девіз компанії - відмінності в ціні продукції не позначаються на її якості , а тільки на функціональності. Саме цим пояснюється стабільна і заслужена популярність європейських торгових марок концерну - Electrolux, Zanussi, AEG представлених на українському ринку.

Компанія Electrolux виробляє побутову техніку , а також професійне кухонне і пральне обладнання для потреб простих людей (холодильники, морозильні камери, посудомийні, сушильні і пральні машини, пилососи, газові та електричні плити, очищувачі повітря, витяжки, мікрохвильові печі, кавоварки (кава машини), чайники і праски ) та багато іншого .

За результатами 2008 року сумарний обсяг продажів Electrolux склав 105 мільярдів шведських крон або 15 мільярдів доларів США .

Бренд Electrolux безсумнівно є еталоном якості.Пральна машина Electrolux  8 кг
Новинка

Пральна машина Electrolux 8 кг

Наявність:Є в наявності
14 500.00грн.
Пральна машина Electrolux L48340
Немає

Пральна машина Electrolux L48340

Наявність:В наличии
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)