Bauknecht - надійний Німецький виробник

Bauknecht - фірма, поки не надто відома в Україні, що ні можна сказати про Європу. Однак ситуація може змінитися в будь-який момент, адже продукція компанії Bauknecht володіє всім спектром переваг сучасної Європейської техніки. Сьогодні Bauknecht входить до концерну Whirlpool і випускає недорогу, але якісну побутову техніку.

Історія компанії Bauknecht почалася в 1919 році  коли двадцятисемирічний Готтлоб Баукнехт заснував майстерню з ремонту електротехніки в містечку Тайдфінген . Треба сказати , що Готтлоб Баукнехт був не просто ремісником , який час від часу виконував замовлення на ремонт печей та інших приладів. Він був винахідником і активно розробляв нові системи або поліпшував вже сконструйовані прилади. У 1938 році розробки Баукнехта отримали абсолютну визнання на національному рівні. 1938 можна назвати другим народженням компанії , яка подарувала всій Німеччині якісну і недорогу побутову техніку. До початку 40 - х років у багатьох німецьких фрау на кухні був великий кухонний комбайн , що дозволяв без особливих зусиль приготувати салат , подрібнити овочі для супу , дрібно порізати фрукти і так далі. Крім того, розробки Баукнехта знаходили широке застосування в створенні ефективних систем опалення. У 1989 році контрольний пакет акцій Bauknecht ( 53 відсотки ) перекуповує американська корпорація strong>Whirlpool.. Починається масовий випуск побутової техніки , яка поставляється практично в усі країни Європи , в тому числі і в Україну.

На даний момент Bauknecht виробляє унікальні за своєю технологією пральні машини , сушильні машини , духові шафи та холодильники. Вона є одним з видатних новаторів у сфері виробництва побутової техніки. Наприклад холодильники Bauknecht відрізняються винятковою плануванням і використанням усього потенціалу холодильника. Компанія випускає як маленькі, кутові , вбудовувані холодильники, так і великі американського типу об'ємом до 700л. Головною особливістю є наявність 10-12 секцій (у холодильниках інших фірм 5-7) .

Немає жодного товару даного виробника.