breadcrumbs_revolution_theme

Наше повсякденне життя мало хто може собі уявити без автоматичної пральної машини, мікрохвильової печі, холодильника, морозильної камери та пилосмока. Та зазвичай якість купленої техніки на теренах України бажає бути кращою.

Єдиний вихід покращити свій побут, це купити дійсно якісну та надійну б/у та нову техніку з Німеччини.

Виробники побутової техніки з Німеччини такі як AEG, Miele, BOSCH-Siemens, Privileg, Electrolux та інші за час свого існування зарекомендували себе як лідери ринку з високою якістю та надійністю своєї продукції.

Наш загальний стаж у сфері обслуговування, ремонту та продажу побутової техніки з Німеччини в Україні вже більше 12 років. За цей час через наш магазин пройшли тисячі клієнтів та ще більше техніки, котра і по цей час полегшує життя своїм власникам.

Для того щоб наші клієнти моли самостійно вибрати необхідну їм техніку, не виходячи з дому та не втрачаючи дорогоцінного часу був розроблений Інтернет магазин «Німецька Побутова Техніка», де представлений повний спектр побутової техніки.

Купівля в Інтернет магазині це те саме що і в звичайному магазині, от тільки ви не виходите з дому а сидите в себе за комп’ютером та можете відразу знайти в Інтернеті що про даний товар говорять інші споживачі.

Вся техніка котру ми привозимо з Німеччини проходить повну діагностику всіх систем на дієздатність в нашому сервіс центрі. На кожен проданий товар надається гарантія. В сервіс центрі є всі необхідні засоби та запасні частини для ремонту будь-якої техніки будь-то гарантійне чи післягарантійне обслуговування.

 

Якщо Вам необхідна надійна якісна та довговічна техніка, то Ви завітали саме туди куди потрібно.